تاریخ انتشار: ۹۷/۰۷/۲۱

مصاحبه اختصاصی مهندس حامد احمدی (مدیر عامل و عضو هیئت رئیسه) با مرکز رسانه فابا در رابطه با نمایشگاه تراکنش ایران (ITE2018)

مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک هونام :
تاثیر بسزای نمایشگاه‌های تخصصی هدفمند بر صنعت بانکداری و پرداخت

مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک هونام در مورد تاثیر نمایشگاه‌های تخصصی گفت: چنانچه برگزاری اینگونه رویدادها با برنامه‌ریزی‌های دقیق و با هدف به نمایش در آوردن محصولات و خدمات شرکت‌کنندگان و نه صرفا کسب درآمد برای برگزارکنندگان آنها صورت پذیرد، می‌تواند تاثیر بسزایی بر صنعت بانکداری و پرداخت کشور داشته باشد.

حامد احمدی، در گفت‌وگو با خبرنگار ستاد خبری نمایشگاه تراکنش ایران افزود: برای تاثیرگذاری بیشتر نمایشگاه‌های تخصصی، محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت‌کنندگان باید با ماهیت و عنوان رویداد همخوانی داشته باشد و اطلاع‌رسانی مناسبی نیز در مورد آن برای افراد متخصص در این حوزه صورت پذیرد.

وی با اشاره به اینکه بخش خصوصی در اجرای چنین رویدادهایی موفق‌تر است گفت: بخش دولتی باید در نقش بسترساز و نظارت‌کننده بر حسن اجرای نمایشگاه نقش‌آفرینی و امور دیگر را به بخش خصوصی واگذار کند.

احمدی با اشاره به حضور شرکت تجارت الکترونیک هونام در چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران، بیان کرد: با وجود اینکه این شرکت برای نخستین بار به رویداد ITE می‌آید، هدف ما حضوری پر رنگ و متفاوت است؛ «هونام» در نظر دارد که در این نمایشگاه از یک مدل دستگاه کارت‌خوان هوشمند، یک مدل پایانه فروشگاهی هوشمند و متفاوت و البته یک دستگاه کارت‌خوان جیبی (MPOS) رونمایی کند.

لینک مصاحبه مرکز فابا

تاریخ انتشار: ۹۷/۶/۲۶

بر اساس آمار های رسمی NILSON REPORT، شرکت سنترم در سال ۲۰۱۷ تعداد ۷/۴۳۷/۰۸۱ دستگاه پایانه فروش در سراسر جهان عرضه کرده است که نسبت به سال ۲۰۱۶ رشد ۱۶۵ درصدی داشته است و از این حیث در رتبه ی سوم برترین تولیدکنندگان این پایانه ها در جهان قرار گرفته است.

تاریخ انتشار: ۹۸/۰۱/۰۶

 پیام نوروزی

جناب آقای مهندس حامد احمدی مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک هونام ضمن عرض تبریک فرارسیدن سال نو، از تمامی مدیران، همکاران و مجموعه هایی که ما را در سال ۹۷ حمایت کرده اند و وجودشان مایه دلگرمی ما بوده است تشکر و قدردانی میکنیم و از خدای بزرگ آرزوی توفیقات روز افزون و سلامتی را برایشان استدعا میکنیم.

تاریخ انتشار: ۹۷/۰۷/۱۴

شرکت تجارت الکترونیک هونام به عنوان نماینده انحصاری دستگاه های کارت خوان شرکت معظم CENTERM چین با هدف معرفی و رونمایی از محصولات پرداخت این شرکت و ارتقاء صنعت سیستم بانکداری در زمینه تراکنش ها به نمایشگاه تراکنش ایران ITE2018 گام نهاده است.

 

تاریخ انتشار: ۹۷/۰۵/۲۵

حضور شرکت تجارت الکترونیک هونام در چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران ITE2018 قطعی شد.

مکان: تهران، بوستان گفتگو

سالن تهران – غرفه شماره ۲۱

زمان: ۲۲ الی ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۷