درباره ما

شـرکت تجـارت الکترونیک هـونام در اواخر سال ۱۳۸۶ خورشیدی در اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید. هدف اصلی شرکت از ابتدای گشایش، ارائه خدمات در زمینه واردات و عرضه کالاها و لوازم جانبی مرتبط با صنعت فن آوری ارتباطات، مخابرات، رایانه و تلفن همراه بوده است.

نقطه عطف شرکت در سال ۱۳۹۶ با ورود به عرصه سیستم های پرداخت الکترونیکی رقم خورد که موفق گردید نمایندگی انحصاری دستگاه های کارت خوان (POS) از شرکت معظم Centerm چین را در ایران اخذ نماید. بلافاصله پس از اخذ نمایندگی اقدامات مربوطه در خصوص دریافت مجوزات لازم جهت واردات این کارت خوان ها آغاز و به لطف خدا تاییدیه های نهایی از شرکت شاپرک اخذ گردید.

شرکت تجارت الکترونیک هونام در راستای چشم انداز خود به تلاش در جهت واردات و عرضه کالاهای با کیفیت برتر و قیمت رقابتی و همچنین همکاری با شرکت های خوشنام بین المللی ادامه خواهد داد تا از این طریق سهم کوچکی در پیشرفت صنعت فناوری ایران عزیزمان داشته باشد.

شرکت Centerm (سِنتِرم) از برترین تولیدکنندگان دستگاه های کارت خوان در جهان به شمار می رود که تا کنون محصولات خود را به بیش از ۶۰ میلیون کاربر در سراسر دنیا ارائه نموده است. سنترم به کسب و کارها و مشاغل کمک و از اطلاعات آن ها نیز مراقبت میکند. طبق آمار های رسمی NILSON REPORT، شرکت سنترم در سال ۲۰۱۷ تعداد ۷/۴۳۷/۰۸۱ دستگاه پایانه فروش در سراسر جهان عرضه کرده است که نسبت به سال ۲۰۱۶ رشد ۱۶۵ درصدی داشته است و از این حیث در رتبه ی سوم برترین تولیدکنندگان این پایانه ها در جهان قرار گرفته است.