اخبار


آغاز به کار باشگاه مشتریان هونام

باشگاه مشتریان هونام احتراما به اطلاع همکاران، نمایندگان، بازاریابان و مشتریان عزیز میرساند شرکت تجارت الکترونیک هونام با هدف ارج نهادن به مشتریان خود، باشگاه مشتریانش را رسما رونمایی کرد.  هم اکنون شما همکاران و مشتریان گرامی میتوانید با عضویت در باشگاه مشتریان شرکت از هدایای متنوع و ویژه ی...

ادامه خواندن

عرضه جهانی دستگاه پایانه فروش

بر اساس آمار های رسمی NILSON REPORT، شرکت سنترم در سال ۲۰۱۷ تعداد ۷/۴۳۷/۰۸۱ دستگاه پایانه فروش در سراسر جهان عرضه کرده است که نسبت به سال ۲۰۱۶ رشد ۱۶۵ درصدی داشته است و از این حیث در رتبه ی سوم برترین تولیدکنندگان این پایانه ها در جهان قرار گرفته است.

ادامه خواندن

پیام نوروزی

جناب آقای مهندس حامد احمدی مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک هونام ضمن عرض تبریک فرارسیدن سال نو، از تمامی مدیران، همکاران و مجموعه هایی که ما را در سال ۹۷ حمایت کرده اند و وجودشان مایه دلگرمی ما بوده است تشکر و قدردانی میکنیم و از خدای بزرگ آرزوی توفیقات روز افزون و سلامتی را برایشان استدعا میکنیم.

ادامه خواندن

مصاحبه اختصاصی مهندس حامد احمدی

مصاحبه اختصاصی مهندس حامد احمدی (مدیر عامل و عضو هیئت رئیسه) با مرکز رسانه فابا در رابطه با نمایشگاه تراکنش ایران (ITE2018) مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک هونام : تاثیر بسزای نمایشگاه‌های تخصصی هدفمند بر صنعت بانکداری و پرداخت مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک هونام در مورد تاثیر...

ادامه خواندن

نماینده انحصاری دستگاه های کارت خوان شرکت معظم CENTERM

شرکت تجارت الکترونیک هونام به عنوان نماینده انحصاری دستگاه های کارت خوان شرکت معظم CENTERM چین با هدف معرفی و رونمایی از محصولات پرداخت این شرکت و ارتقاء صنعت سیستم بانکداری در زمینه تراکنش ها به نمایشگاه تراکنش ایران ITE2018 گام نهاده است.

ادامه خواندن